{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  Kronika

  Vďaka zdravému rastu sa z rodinného podniku stal globálny hráč

  Záruka 25 rokov

  Ideme s dobou a vždy sme o krok vpred

  Ako to často býva aj história skupiny Jeremias začala objavením lukratívnej medzery na trhu v každodennom pracovnom prostredí. Kominársky majster Walter Engelhardt v priebehu rokov zistil, že stále pribúda komínov, ktoré vyžadujú sanáciu a v roku 1970 spoločne s Johanem Melznerom založili firmu na sanáciu komínov.

  Stefan Engelhardt potom myšlienku svojho otca ďalej rozvinul a sám začal v spoločnosti Jeremias GmbH založenej v roku 1984 vyrábať potrebné výfukové potrubia z ušľachtilej oceli. Položil tak základný kameň razantného rozvoja firmy a úspešne rozšírenie obchodného segmentu a predajných regiónov.

  Skupina Jeremias je dnes popredným svetovým výrobcom komínových a výfukových systémov a aktívne pracuje na tom, aby svoju pozíciu na trhu ako spoločnosť orientovaná na zákazníkov ďalej rozvíjala prostredníctvom inovatívnych a vysoko kvalitných produktových riešení.

   

  Jeremias na Slovensku

  V roku 1997 sme založili spoločnosť J&R INSPIRE spol. s r.o. ako veľkoobchodnú firmu s technológiami a stavebnými materiálmi určenými pre kachliarov. Firmu JEREMIAS SK s.r.o. sme založili, ako dcérsku spoločnosť JEREMIAS GmbH, spoločne s nemeckými partnermi v roku 2009. Hlavnou činnosťou spoločnosti JEREMIAS SK s.r.o. sa stali veľkoobchodné aktivity orientované na slovenskom trhu v oblasti komínových systémov z nehrdzavejúcej ocele. Keďže veľká časť našich odberateľských partnerov sa prekrýva v obidvoch spoločnostiach (INSPIRE a JEREMIAS), tak sme sa v roku 2018 rozhodli značku JEREMIAS zaradiť do portfólia značiek našej najstaršej spoločnosti J&R Inspire spol. s r.o.

  Počas obdobia fungovania spoločnosti JEREMIAS SK s.r.o. sme intenzívne a úspešne spolupracovali s nemeckými partnermi JEREMIAS GmbH a podarilo sa nám vybudovať silnú pozíciu značky JEREMIAS na slovenskom trhu. Naša filozofia, ktorou sa neustále riadime, je založená na týchto pilieroch:

  • Seriózna obchodná politika, v ktorej naši odberateľskí partneri sú našimi jedinými odberateľmi. Predaj na koncového zákazníka nikdy nerealizujeme.
  • Odborná technická podpora prostredníctvom nášho tímu ľudí. Prepočty ťahu a kalkulácie systémov.
  • Rozmanitý a kvalitný sortiment rôznych komínových systémov od jednoplášťových komínov, cez viaceré druhy dvojplášťových komínov, tlakotesné komínové systémy, až po veľké priemyselné projekty veľkých komínov.
  • Široká škála dielcov v sklade, ktoré sú ihneď k dispozícii.
  • Rýchla dodávka na miesto realizácie.
  • Spoľahlivé komínové systémy s dlhou životnosťou, ktoré sú zárukou spokojnosti zákazníka - užívateľa s komínom.

   

  Ako jeden z popredných svetových výrobcov ponúka Jeremias komínové systémy pre širokú škálu použitia v  domácom, komerčnom a priemyselnom sektore. V poslednom období sa nám darí naše aktivity rozširovať o činnosti spojené s väčšími projektmi práve v priemyselnom odvetví.

  Našim cieľom je robiť našu prácu na vysokej profesionálnej úrovni a našim záujmom je, aby sme aj našim partnerom, prostredníctvom našich služieb, kvalitných materiálov pomáhali odborne rásť a napredovať vo svojom podnikaní.

   

  Ing. Jozef Karlík, Ing. Robert Šalvata

  Konatelia firmy J&R Inspire spol. s r.o.

  Záruka 25 rokov!