{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  Filozofia spoločnosti

  „Kto stále robí len to, čo už vie, zostane navždy tým, čím je.“ (Henry Ford)

  Záruka 25 rokov

  Hodnoty a ocenenie hodnôt ako základ živej podnikovej kultúry

  Jeremias - za týmto menom sa skrýva know-how, kvalita a inovatívne produkty. A napriek tomu je Jeremias ďaleko viacej  než len renomovaný výrobca komínov a výfukových systémov. Základ nášho niekoľko ročného úspechu tvorí podniková filozofia založená na tradícií a hodnotách, ktorá je určujúcou líniou nášho každodenného jednania. Vizionárske myslenie, etické zásady a absolútne ocenenie našich zamestnancov, zákazníkov a dodávateľov sú zárukou trvalo udržateľného a úspešného rozvoja nášho rodinného podniku.

  Špičková kvalita
  Ponúkame produkty špičkovej kvality a sme perfektní vo všetkých oblastiach nášho podnikania. Naše jednanie sa riadi heslom: „Nič nie je tak dobré, aby to nemohlo byť ešte lepšie.“ Pre spoločnosť Jeremias znamená kvalita spokojných zákazníkov, ktorým splnila ich očakávania. Naša kvalita sa zakladá na pevne zakotvenom podvedomí našich zamestnancov a na dobrom, tvorivom podnikovom prostredí. K tomu patrí aj neustála kontrola produktov, procesov a činností, uvažovanie o nich a ich neustále zlepšovanie.

  Efektívnosť
  Štíhle štruktúry a procesy, ako aj krátke rozhodovacie cesty sú nosným pilierom našej podnikovej filozofie. Tak udržujeme náklady na najnižšej možnej úrovni a dosahujeme vynikajúceho pomeru ceny a výkonu, ktorý považujeme za svoj záväzok voči našim zákazníkom.  

  Spoľahlivosť
  Skupina Jeremias je spoľahlivým obchodným partnerom. Naše produkty majú dlhodobú životnosť a sú perspektívne. Naše distribučné centrum je blízko k zákazníkom, poskytuje odborné poradenstvo a zaisťuje spoľahlivé dodávky. 

  Internacionalita
  Ako popredný medzinárodný poskytovateľ sa usilujeme v myslení a jednaní o otvorenosť pre celý svet. Ponuka našich produktov spĺňa špecifické požiadavky medzinárodného trhu.

  Inovácie  
  Ako popredný dodávateľ technológií a zdrojov impulzov v našom odvetví vyvíjame inovatívne systémy pre nové oblasti použitia alebo nové trhy a ponúkame individuálne riešenie pre problémy našich zákazníkov.

  Kompletný program
  Zaisťujeme kompletný program pre každú potrebu a požiadavku, ako i široké spektrum služieb na podporu našich partnerov. Inštalácia našich produktov je rýchla a spoľahlivá, naša produktová paleta ponúka riešenie pre každý problém.

  Férové jednanie
  Sme rodinná firma a spolupracujeme so svojimi zákazníkmi, zamestnancami a dodávateľmi na partnerskej a férovej báze - s cieľom obojstranného úspechu. Poznáme hodnotu ľudí vo firme a jednáme s nimi otvorene a dôverne. Angažovaná a na cieľ zameraná spolupráca je pre nás dôležitá!

  Záruka 25 rokov!