{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  Spalinové klapky

  Pre optimálnu reguláciu dymovodov 

  Záruka 25 rokov

  Motorické spalinové klapky

  MAK

  Motorom ovládaná komínová klapka sa hodí k montáži do dymovodov všetkých regulovaných spotrebičov na olej, plyn, pevné palivá či biomasu.  


  Mimo prevádzkovú dobu krbu klapka automaticky zatvára spalinovú cestu, aby sa zabránilo tepelným stratám. Ak regulátor teploty (termostat) vyšle požiadavku na generovanie tepla, pred sprevádzkovaním ohniska elektromotor automaticky otvorí klapku a uvoľní sa program zapálenia ohňa.

  MAK

  Motorom ovládaná komínová klapka pre podtlakové spotrebiče, vhodná ako uzatváracie zariadenie spalinovej cesty.

  MAK-HPGM

  Motorom ovládaná komínová klapka pre pretlakové spotrebiče do 5 000 Pa, vhodná pre výrobu zariadení, skúšobne motorov, kogeneračné jednotky

  MAKV

  Motorom ovládaná komínová klapka pre podtlakovú prevádzku, vhodná pre veľké kotle ako zariadenie pre úsporu energie.

  MAK-HTSY

  Motorom ovládaná komínová klapka pre pretlakovú prevádzku, hriadeľ tepelne oddelený a tlakutesný do 5 000 Pa, motor 90 Nm, vhodné pre bypassovú prevádzku v kogeneračnej jednotke, výrobu zariadení, skúšobne motorov a záložné napájacie zdroje.

  MAK-HTSF

  Motorom ovládaná komínová klapka pre pretlakovú prevádzku, hriadeľ tepelne oddelený a tlakutesný do 5 000 Pa, motor 20 Nm, so spätným zatváraním, pre bypassovú prevádzku v kogeneračnej jednotke, výrobu zariadení, skúšobne motorov a záložné napájecie zdroje.

  Záruka 25 rokov!