{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  Biomasa

  Ponúkame optimálnu spalinovú jednotku pre každý spôsob použitia. 

  Záruka 25 rokov

  Budúcnosť vďaka trvalej udržateľnosti

  Na rozdiel od fosílnych zdrojov energie, pri ktorých sa spaľovaním uvoľňuje uhlík, ktorý sa ukladal niekoľko miliónov rokov, zaťažuje spaľovanie biomasy životné prostredie len skleníkovými plynmi, ktoré rastliny predtým spotrebovali pri svojom raste.
  Preto je biomasa v pevnom, kvapalnom alebo plynnom skupenstve ekologickým palivom a je k dispozícii v dostatočnom množstve ako obnoviľelný prírodný zdroj. Biomasa sa môže používať ako pre získavanie energie formou tepla, chladu alebo elektriny, tak pre získavanie palív (bionafta, rastlinné oleje).
  Všetky spalinové systémy Jeremias z ušľachtilej ocele a keramiky sa v zásade hodia k napojeniu na ohnisko s biomasou, pretože sú odolné voči požiaru sadzí, odolné voči korózii, a preto sú klasifikované do triedy verifikácie V2 alebo V3. Naviac s produktami DW MAMMUT a EW/DW SILVER ponúkame tiež spalinové, ktoré aj po požiari sadzí umožňujú vlhkú prevádzku (W3G).
  Pre ďalšie informácie o špeciálnych použitiach, ako krbové kachle na pelety, bioplynové stanice, biomasa, vykurovacie kontejnery atď., vám predkládáme ako prvý krok našu brožúru „Vykurovanie s biomasou“.
  Tabuľka podľa kompatibility paliva na stiahnutie

  DW-MAMMUT

  Trojvrstvový systémový spalinovod z nerezovej ocele s kyselinovzdornou keramickou vnútornou rúrou.

  Záruka 25 rokov!