{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +420 476 701238
  Fax: +420 476 704296

  Biomasa

  Ponúkame optimálnu spalinovú jednotku pre každý spôsob použitia. 

  Záruka 25 rokov

  Budúcnosť vďaka trvalej udržateľnosti

  Na rozdiel od fosílnych zdrojov energie, pri ktorých sa spaľovaním uvoľňuje uhlík, ktorý sa ukladal niekoľko miliónov rokov, zaťažuje spaľovanie biomasy životné prostredie len skleníkovými plynmi, ktoré rastliny predtým spotrebovali pri svojom raste.
  Preto je biomasa v pevnom, kvapalnom alebo plynnom skupenstve ekologickým palivom a je k dispozícii v dostatočnom množstve ako obnoviľelný prírodný zdroj. Biomasa sa môže používať ako pre získavanie energie formou tepla, chladu alebo elektriny, tak pre získavanie palív (bionafta, rastlinné oleje).

   

  Dymovody Jeremias z nerezovej ocele a keramiky sú vhodné pre pripojenie ku krbom na biomasu, v závislosti na spôsobe prevádzky, pretože sú odolné proti vyhoreniu sadzí a testované na odolnosť voči korózii. Okrem toho ponúkame DW-Mammut a EW / DW SILVER, čo sú spalinové systémy, ktoré umožňujú kondenzačná mokrý prevádzku dokonca aj po požiari sadzí (W3G keramika a W2G s dodatočným použitím pre nerezovú oceľ - viď príslušné typové schválenie DIBt).


  Pre ďalšie informácie o špeciálnych použitiach, ako krbové kachle na pelety, bioplynové stanice, biomasa, vykurovacie kontejnery atď., vám predkládáme ako prvý krok našu brožúru „Vykurovanie s biomasou“.
  Tabuľka podľa kompatibility paliva na stiahnutie

  DW-MAMMUT

  Trojvrstvový systémový spalinovod z nerezovej ocele s kyselinovzdornou keramickou vnútornou rúrou.

  Záruka 25 rokov!